במצב בעייתי, שנה ב', שוקל לפרוש.

ראשי פורומים פורום כללי במצב בעייתי, שנה ב', שוקל לפרוש.

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  yonatan3 לפני 3 שבועות, 5 ימים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • yonatan3

  said

  היי,
  ככה, אני לומד כלכלה וחשבונאות שנה ב' באונ' בר-אילן בתור עתודאי. עם הזמן הבנתי שאני ממש לא מתחבר לחשבונאות והיום הגעתי למצב שאני די שונא את זה, אם כי הסבל פחות מעניין אותי. הבעיה מתחילה כשאני מסתכל על העתיד שלי ועל השאיפות שלי, ואני אסביר: בצבא אין כמעט תקנים שמזכים בסטאז', והמעטים שקיימים שמורים לעתודאים שנמצאים סמוך לקבע, מה שאומר שבמקרה הרע לא תהיה לי התמחות עד גיל 29 (כשאסיים את המסלול), ובמקרה הטוב אקבל התמחות רק כשאכנס לקבע אחרי 3 שנים במערכת הצבאית. מה גם שסטאז' בצבא שונה לחלוטין מבאזרחות וכל שנתיים באזרחות נחשבת לשנה אחת בצבא מבחינת הסטאז', דהיינו אצטרך לעשות 4 (!) שנים סטאז' בצבא.
  סיבה נוספת היא שאני בכלל מכוון לתואר שני מחקרי בכלכלה ואני לגמרי לא רואה את עצמי עוסק בתור רו"ח בעתיד. אני נהנה מהקורסים בכלכלה אבל לא 9מהקורסים בחשבונאות. בעיקרון חשבונאות בשבילי זה בונוס, אבל ממש לא המטרה, וכן, אולי יום אחד אני אתגלגל לראיית חשבון (לכן אני אומר לעצמי שתמיד טוב שיהיה את האופציה). יש לציין שעד עכשיו הממוצע שלי בחשבונאות די גבוה, ככה שקשה לי לעזוב את זה ככה סתם.
  נשאלת השאלה, איזו סיבה יש לי להישאר בחשבונאות לאור כל מה שכתבתי?

  בתודה, סטודנט ממורמר.
  תוד

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close