דחיית מבחני מועצת רואי החשבון בקיץ 2014 עקב מבצע "צוק איתן"

ראשי פורומים מועצת רואי חשבון דחיית מבחני מועצת רואי החשבון בקיץ 2014 עקב מבצע "צוק איתן"

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  היי חברים,
  לכל מי שניגש או שמכיר מישהו שניגש לבחינות מועצת רואי החשבון בקיץ 2014, בבקשה תחתמו על העצומה ותפיצו! יש המון סטודנטים שלא מצליחים ללמוד למבחנים הללו בתקופה זו וחשוב לתמוך בהם על ידי דחיית הבחינות ולא הוספת מועד מיוחד. לפי הנתונים אותם מספקת המועצה, מועד מיוחד מהווה פגיעה כפולה באלו אשר בין כה וכה נפגעים הכי הרבה מהמצב הביטחוני-מדיני. אני אפרט.

  נכון להיום, המועצה מספקת סטטיסטיקות על מעבר מבחני מועצה בארבעה מבחנים: חשבונאות פיננסית מתקדמת, ביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות, דיני מיסים ב' ופיננסית א' (כיום קיים רק מבחן אחד במאגר).
  מניתוח שלי עולה כי שיעור העוברים את המבחן בחשבונאות פיננסית מתקדמת במועד הרגיל של 2010 גבוה בכ- 190% משיעור העוברים במועד המיוחד. בנוסף, ניתן לראות, לעומת המועד המיוחד ב- 2010, כי כאשר ניתנה דחייה של שבוע לכלל הנבחנים במועד סתיו 2012 בגין מבצע "עמוד ענן" שיעור המעבר עמד על כ- 82%. יש לציין כי אני יודע ממקור ראשון כי במועד המיוחד שנערך למילואימניקים בפיננסית א' בסתיו 2012 עברו רק כ- 10% מהניגשים.
  המשמעות בעיני ברורה, פתרון של מועד מיוחד פוגע ב"חלשים" שבינינו, אלו שנקראו למילואים, אלו שמשפחותיהם או הם בעצמם גרים קרוב יותר לקו העימות, הורים שנותרו לבד לטפל בילדים בעוד בן/בת הזוג נקרא למילואים ועוד.

  לפיכך, דחיית מבחני מועצת רואי החשבון בקיץ 2014 היא הצעד הנכון והשוויוני ביותר עבור כלל הנבחנים.
  לאלו מכם שרואים לנכון לתת לכולם הזדמנות הוגנת להצליח בבחינה כמיטב יכולתם, תוך הבנה שמועד מיוחד מקפח את חברינו וחברותינו למקצוע, אני מזמין אתכם לחתום על העצומה, להפיץ אותה בכל אמצעי אפשרי ולבקש מכל מכריכם לחתום עלייה.

  זו עצומה שמטרתה היא ערבות הדדית, עצומה שמכירה בכך ש United we stand, divided we fall.

  http://www.atzuma.co.il/standwithusmoatza

  לילה טוב ושקט לכולנו

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close