זיו האפט נחשב למשרד גדול

ראשי פורומים משרדים זיו האפט נחשב למשרד גדול

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  בארץ BDO נחשב למשרד גדול כתוצאה משיווק נכון, עם זאת בחו"ל הוא נחשב אחד מהמוכרים ויש פרמות גדולות יותר ממנו, כמו כן, המנטליות שלו היא של משרד קטן וזה מתבטא במשכורות למתמחים לדוגמה, הוא המשרד שמשלם הכי מעט למתמחים וזה פשוט מעצבן אבל אין מה לעשות, אני לא מבין מה הקטע לשלם 200 שקלים פחות ? מה זה נותן למשרד חוץ מיחסי ציבור גרועים, שכולם יודעים שהוא משלם פחות מהמתחרים.

  אני הרווחתי בתחילת ההתמחות פחות מ – 4,000 ש"ח ועם כל מיני תוספות זה הגיע לבערך 4,200 ש"ח. בקיצור – שיהיה לכם בהצלחה בהתמחות, ותתחילו להביא אוכל מההורים.

  Anonymous

  said

  זה נכון, יש כמה משרדים וזיו האפט ביניהם שמשלמים מעט למתמחים בשנה הראשונה, אני מסכים שזה לא טוב, גם ככה קשה לשלם את שנה ד, ובמקביל צריך לשלם שכר דירה. אני נאלצתי לקחת הלוואות על מנת לממן את עצמי במהלך שנים ג ו – ד ללימודים. חבל שהמשרדים לא מסייעים יותר לעובדיהם הצעירים.

  Anonymous

  said

  אני לא יודע מה אתם מתלוננים, אני עובד בזיו האפט ומאוד מרוצה, מבחינה מקצועית המשרד הזה מעולה. אני גם מקבל משכורת שלא נופלת מחברים שלי במשרדים אחרים גדולים. זיו האפט נחשב משרד גדול, כל מודעות הדרושים שתענו להן יקבלו אתכם לראיון אם אתם מזיו האפט בדיוק כמו אם הייתם מגיעים מקוסט או סומך.

  מי שמגיע לרמה גבוה מבחינה מקצועית גם יכול להתקדם במשרד ואז התנאים כבר בליגה אחרת לגמרי.

  המרוצה

  shaharg3

  said

  מהן שעות העבודה בזיו האפט?

  Anonymous

  said

  שעות העבודה במחלקת הביקורת הן משרה מלאה, 8-9 שעות ביום.

  בתקופות של דוחות יש לחץ ואז עובדים עד מאוחר. בתקופות אחרות אין עבודה ואז הולכים מוקדם.

  רועי

  Anonymous

  said

  עבדתי במשרד בעבר ואני מאוד מאוכזב. הדרישה מהמתמחים היא אין סופית, עמידה ביעדים בלתי אפשריים, כמו כן לא מעלים שם שכר גם אחרי שנה שלמה של עבודה. תחשבו פעמיים על מי אתם נופלים. עזבו אותכם משרד גדול או קטן, העבודה זהה בכולם. תבדקו מה השכר, מה השעות ומול מי אתם עובדים. זו הדעה שלי ואני עבדתי בצוות מאוד מסוים שהשם שלו יצא למרחוק ולא לטובה … הכי חשוב זה היחס, אם השותף לא רואה לנכון לברך אותך לשלום אז לא כדאי לעבוד איתו ולתת לו להרוויח עליך.

  יאמר לזכות המשרד, שיצאתי משם עם ידע מאוד מקיף והתקבלתי לעבודה כעוזר חשב בלי שנדרשתי לחפש יותר מדי זמן.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close