חניה בקוסט

ראשי פורומים משרדים חניה בקוסט

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום לכולם,
  אני התקבלתי לעבודה בארנסט אנד יאנג, רציתי לדעת אם המתמחים מקבלים מקומות חניה והאם היא בבניין עצמו או לא ? (אני מגיע ממודיעין).

  תודה

  Anonymous

  said

  בטח, אתה פשוט נכנס לחניון ואומר ברמקול – "מתמחה – קוסט" בסמכותיות, רק תגיע מוקדם אחרת רונן בראל יחסום אותך !

  או שתיקח אוטובוס ותשתה מיץ פטל חינם.

  Anonymous

  said

  אחרי שכבר חנית באזור המתמחים גש לאסוף את ארוחת הבוקר שמוגשת בקפיטריה.
  בשעת ארוחת הצהריים נצל היטב את 7 הדקות המטכליות, ובמידה וקיים תור למיקרוגל היחיד בקומה, קצר את זמן החימום ואכול את האוכל קר.
  בסוף היום בצע נוהל הצצה ונסיגה – הצץ לחדר המנהל ובדוק אם הלך. במידה וכן – נסוג הביתה ושן לפחות 6 שעות + שעת ת"ש לסגירת פינות מהעבודה.
  בתאבון והתמחות נעימה.

  Anonymous

  said

  בשנתיים הראשונות אין קבלת חניה מהמשרד. יש חניה חינם באיזור המשרד (כ-5 דקות הליכה). לאחר כשנתיים/ שלוש מקבלים חניה בחניון קרוב למשרד ובקצת יותר וותק חניה בבניין עצמו.
  שים לב כי הכי טוב להגיע ברכבת ממודיעין וכך תחסוך את כל הפקקים. יש מוניות שירות שהמשרד משכיר שיוצאות מתחנת עזריאלי בחורף ובקיץ (כ- 6 חודשים בשנה).

  בהצלחה

  Anonymous

  said

  אם להיות מדויקים אז, אתם לוקחים ימינה בפניה לפני רחוב עמינדב ולוקחים שוב פעם ימינה לבית ספר לסייעות לרופאי שיניים. שם ניתן להחנות את הרכב חינם. יש עוד מגרש עפר בהמשך הרחוב אבל הוא תמיד מלא, בבית ספר לאחיות כל עוד לא תחסמו מישהו ניתן לחנות בכל מקום.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close