קורס מפקחים-מס הכנסה

ראשי פורומים פורום כללי קורס מפקחים-מס הכנסה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  הקורס צפוי להיפתח ברבעון האחרון של2014
  מישהו היה או מכיר אנשים אחרים שעשו את הקורס? זה יותר מתאים לכאלה ששואפים להיות עצמאיים מאשר לשכירים? מה קורה אם מפרים את ההתחייבות ל-4שנים?

  Anonymous

  said

  האם הקורס הזה וכל המסלול הזה במס הכנסה עדיף על פני מציאת התמחות במשרד רו"ח בינוני(כי אין סיכוי להיכנס לגדולים) ופיטורים בתום ההתמחות,יציאה לשוק העבודה ו…מה אז?

  Anonymous

  said

  תשובות:
  1. גם ממשרד בינוני אפשר להגיע לחשבות(מכיר כאלו אישית) ומכיר עוד יותר כאלו שעברו מבנוני למשרד גדול במהלך ובסוף ההתמחות לשנה ואז פרצו החוצה. אז חשבות זה מביקורת ובטח שלא ממיסים(במשרד או במ"ה).

  2. שימו לב שאתם מתחייבים לרשות המיסים ל-4 שנים, בשום מקום לא ציינו בפניכם שאחרי ארבעת שנים אלו לא יסיימו את העסקה שלכם(זה חוזה אישי). נהפוך הוא הם אומרים במפורש שזה חוזה אישי-צמית, כלומר לא מובטח פה עבודה במ"ה לכל החיים!
  הסיבה לכך היא די פשוטה, נכון העניין של הכסף פה פחות מורגש אבל הוא מוחלף בעניין התקנים. כלומר הנהלת רשות המיסים רוצה לייצר דור המשך או המועמדים הטובים ביותר, מועמד בינוני תופס תקן, אם אני מפטר אותו אני מקבל מועמד חדש עם אמביציה ונכונות(כמו שיש למועמד חדש שעוד בטוח שהשמיים הם הגבול) וכן יתכן והוא יהיה מועמד טוב מאוד. כלומר כדי שאני יוכל להציע משהו לאנשים ברי-קידום(אכותיים) כדי לשמר אותם אני חייב לקיים תחלופת אנשים מהירה.
  רשות המיסים היא גוף מאוד תחרותי, היא מאוד שונה מחלקים אחרים שאתם מדמיינים בשרות המדינה.

  3. ברגע שיצאתם מהרשות מה אז,
  ובכן יש אנשים שנשארים ברשות לכל הקריירה שלהם אבל מי שיוצא זה מאוד מאוד תלוי מהיכן יוצא.
  בסוף הקורס אתם תשובצו ליח' שומה, כפי שרשום במכרז. ברור כי עסקים קטנים יוביל לכיוון של פתיחת משרד עצמאי(כלומר הקושי הוא בהגשת קליינטורה יותר מקושי מקצועי) מי מכם , שיתעסק בחברות ויהיה מאוד טוב בהם בדר"כ ישתלב במשרד רו"ח בינונים-וגדולים או בחברות גדולות.

  היתרון והחיסרון של תחום המיסים בדומה למחלקות מקצועיות במשרדים, אין חשבות אבל זה נישה מבוקשת. כלומר אתה או ממש טוב וממש אוהב את התחום, כדי להשקיע את כל כולך בו(ויש הרבה ללמוד ולקרוא שכן הוא כל הזמן משתנה), אבל לטובים ביותר יהיה עבודה מרתקת(אם מוצאים את תחום המיסים כמרתק) או שאתה בצרה צרורה, שכן אין פה חשבות.

  Anonymous

  said

  תודה רבה לך

  רציתי לשאול בנוגע לכאלה ששמעת שהצליחו לעבור ממשרד בינוני לגדול ואז פרצו החוצה-האם הם עשו את ההתמחות שלהם במשרד בינוני שהוא חבר בפירמה בינלאומית (לדוגמא בייקר טילי)? זה הכרחי שהמשרד יהיה חבר בפירמה בינלאומית?

  Anonymous

  said

  מעבר ממשרד קטן או ממשרד בינוני למשרד גדול (ביג 5) מאוד נפוץ. אז אם אתם במשרד קטן או בינוני אל יאוש, אחרי שנה תנסו לשפר מעמד, זה הרבה יותר קל ביחס לתק' בה הייתם חסרי ניסיון כלל.
  אם לא הצלחתם, אז למשרד בינוני גדול(רשת בין לאומית) וכך הלאה…
  מבינוני בהחלט אפשר לצאת לחשבות.

  אריק פארס

  said

  אני מעוניין בקורס מפקחים

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close