קסלמן ירושלים- מישהו מכיר?

ראשי פורומים משרדים קסלמן ירושלים- מישהו מכיר?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  אני גרה בירושלים ומתלבטת האם כדאי לי לסגור התמחות באזור ירושלים, בשלוחה של משרד גדול או לסגור במשרד גדול בתל אביב. אני מעדיפה את ירושלים, כי אני ירושלמית אבל האם העבודה היא אותה עבודה כמו בשלוחה בתל אביב? או שהעבודה דומה יותר לאופי של משרד קטן?
  מבחינת הרזומה האם זה משנה איפה התמחתי? בשלוחת תל אביב או שלוחת ירושלים?
  מישהו עבד בקסלמן בירושלים ויכול לספר לי קצת איך זה?
  תודה.

  Anonymous

  said

  היי,

  מבחינת העבודה, השלוחות של המשרדים בירושלים, כל הגדולים עוסקים בחברות פרטיות או משרדי ממשלה.
  מבחינת המעסיק, הוא לא יודע את זה, העיקר שיצאת ממשרד גדול, כמובן כתלות בתפקיד, אם את צריכה להיות חשבת של חברה ציבורית אז עדיף כמובן לעשות את ההתמחות בתחום ה – IFRS.

  כמו כן, עוסקים במשרדים הירושלמים בביקורת משרדים ממשלתיים ועמותות באופן טבעי, כי רובם בירושלים.

  Anonymous

  said

  בקסלמן בירושלים יש אוירה של משרד קטן. לסניף יש מעט חברות ציבוריות ורב החברות הן חברות פרטיות ועמותות. בנוסף עושים לעיתים קרובות עבודות למשרדי ממשלה, למשל עזרה בבניית הדוחות הכספיים לממשלה.
  לי, לדוגמא, כשעבדתי שם בכלל לא יצא לבקר חברות ציבוריות, שזה חיסרון. אבל מצד שני עדיין יש את היוקרה של משרד גדול כאשר מחפשים עבודה אחר כך.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close