שכר בהתמחות

ראשי פורומים פורום כללי שכר בהתמחות

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אליקוס לא רואה חשבון לפני 3 שנים, 5 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Sara

  said

  שלום לכולם
  אני מתמחה במשרד קטן חצי שנה(עם שנה וחצי נסיון מטרום התמחות,בעיקר בהנה"ח ),בשכר מינימום, בזמן אחרון הייתי בראיון במשרד קטן אחר וביקשתי 6000שח והם הזמינו אותי לראיון השני , במקביל הבוס שלי עידכן אותי כי ברצונו להעביר אלי את המענק ממשרד הקליטה (22500שח) בתנאי שאסיית התמחות אצלו. לכן החזרתי תשובה למשרד ההוא שלא כדאי לי לעבור. הם התקשרו שוב ורצו שנפגש ונדבר. השאלה באיזה שכר כדאי לעבור מקום ומה כדאי לבקש?(הםעושים חוזה לשנתיים _כמובן אפשר לפרט את תנאי שכר בשנים הבאות) .

  אליקוס לא רואה חשבון

  said

  היי
  המענק לפי דבריך היננו 22.5k ונשארו לך עוד 18 חודשי התמחות
  ככה ש22.5k לא משתווים ל6 k (תבדוק זיכויי מס ושכר נטו אולי כן בעצם 😉

  חושב שצריך לעניין אותך ההצפתחות המקצועית גם בשלב הזה ואיפה אתה לומד יותר כי הכמה מאות שקלים פחות ישפיעו על העתיד שלך כרואה חשבון לעומת השנה וחצי שיש לך ללמוד (ויש מה ללמוד)
  שא ברכה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close