בחינות מועצת רואי חשבון

ראשי פורומים מועצת רואי חשבון בחינות מועצת רואי חשבון

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  רואי החשבון שהיום יוצאים לשוק אינם ברמה גבוהה כמו בעבר ויש לסנן אותם היטב עד שמוצאים מועמד טוב. הסיבה לדתי הנה העובדה שבחינות מועצת רואי חשבון חדלו מלסנן מועמדים, ניתן לראות זאת בשיעורי המעבר הגבוהים תחת ההנחה שהאתר הזה אמין והנתונים המוצגים בו אכן משקפים את שיעורי מעבר מבחני מועצת רואי חשבון. בעבר, שיעורי המעבר של הבחינות היו נמוכים במיוחד והיו אף אנשים שהתייאשו מלנסות לעבור את הבחינות ובצדק, הם לא צריכים לשמש כרואי חשבון אלא אם יש להם התחונות הנדרשות. היום המצב כה אבסורדי שמנהלי חשבונות מרוויחים אצלי במשרד יותר מאשר רואי החשבון.

  Anonymous

  said

  מנהל חשבונות מרוויח יותר ממתמחה, הוא לא מרוויח יותר מרואה חשבון. המשכורת של מנהל חשבונות היא בין 6,000 ש"ח לבין 13,000 אולי למישהו עם ניסיון.

  כל השוואה בין מנהל חשבונות לרואה חשבון היא מיותרת.

  Anonymous

  said

  הכותב צודק, אני לעתים מתקשה להאמין איזה אנשים עוברים את מבחני מועצת רואי חשבון, ללא כל יכולת לתכנן ביקורת ולהבין את התקנים לעומקם.
  נראה כי מבחני מועצת רואי חשבון ירדו לרמה נמוכה ביותר אשר נועדה לבחון יכולת שינון או משהו אחר שאיני עומד עליו כרגע.

  לשכת רואי חשבון צריכה לשים לעצמה יעד לשנות את תמונת המצב בה כל אדם ללא התייחסות לכישוריו יכול להפוך לרואה חשבון, זה פשוט מצב בלתי נסבל.

  חרד

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close