בר-אילן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • nirepstein

  said

  שלום לכולם,

  בכל הפורום דנים כל הזמן בהבדלים שבין אוניברסיטת ת"א/העברית לבין המכללות השונות (המכללה למנהל, רופין וכו').
  אין ולו איזכור אחד לאוניברסיטת בר-אילן.

  האם מישהו יכול לשפוך מעט אור על איכות הלימודים בבר-אילן ועל הקבלה להתמחויות לאחריהם?

  תודה מראש.

  Anonymous

  said

  איכות הלימודים בבר אילן גבוהה מאוד, אתה יכול לראות בין היתר את שיעור העוברים במבחני המועצה באוניברסיטה. תנאי הקבלה לאוניברסיטה קשים והלימודים גם קשים.

  כל משרדי ראיית החשבון הגדולים מקבלים מבר אילן להתמחות בעדיפות גבוהה.

  יובהר כי ישנה תוכנית נוספת בבר אילן למי שיש לו כבר תואר ראשון, גם פה מדובר בתואר ברמה גבוה, שהבוגרים שלו כבר עם ניסיון תעסוקתי.

  אלמוני

  said

  כמה תיקונים קטנים.
  קודם כל, אין לבר אילן עדיפות על שום אוניברסיטה אחרת, כפי שיכול להשתמע מהתגובה של אורית. ממה שאני רואה, אין כל כך הבדל בין בוגרי אוניברסיטה כזו לאחרת – מסתכלים יותר על ההשגים ועל קורות החיים של המועמד.

  בנוגע לתוכנית בבר אילן לבוגרי תואר, היא אינה מעניקה שום תואר,אלה רק פטורים מבחינות מועצה,
  בנוגע לרמה של התוכנית, אין נתונים על כך : זאת תוכנית שמתקבל אליה כל מי שמוכן לשלם, בין אם הוא סיים בהצטיינות רפואה בעברית, או תואר במדעי הדשא במכללת "הדשא הירוק יותר", כך שאי אפשר לדבר על הרמה של הבוגרים של התוכנית כמקשה אחת.
  לבחינות המועצה הם ניגשים ביחד עם הסטודנטים של בר אילן אשר עשו תואר, ככה שאין להם התפלגות ציונים משלהם.

  היתרון של התוכנית הוא שהלימודים הם יומיים בשבוע ומאפשרים עבודה תוך כדי, ולמי שכבר יש תואר איכותי ביד, אין צורך להשקיע עוד 4.5 שנים בתואר ראשון נוסף בחשבונאות.

  Anonymous

  said

  היי,

  אורי, איך יתכן שבר אילן שזו אוניברסיטה לא דורשת תנאי קבלה ? הרי כל הקטע זה שיותר קשה להתקבל לאוניברסיטה ולכן השכר בלימודי חשבונאות באוניברסיטה יותר נמוך משכר לימודי חשבונאות במכללה לא ?

  אלמוני

  said

  פשוט מאוד.
  אין קשר בין האוניברסיטה עצמה(מבחינה אקדמית) לתוכנית.
  התוכנית היא פרטית ואינה מסובסדת, כל מי שלומד בתוכנית אינו מקבל תואר מהאוניברסיטה אלה רק פטורים מבחינות המועצה. בשביל האוניבריסטה זאת פשוט מכונה שמדפיסה כסף…

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close