לימודים באוניברסיטת תל אביב

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודים באוניברסיטת תל אביב

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום לכולם,

  אני רוצה להתחיל ללמוד חשבונאות וחשבתי על אוניברסיטת תל אביב, האם מישהו שלמד שם יכול לספר איך זה, לפי השמועות קשה ללמוד בתל אביב בגלל האווירה שהיא לא ממש לימודית. אשמח אם מישהו שלמד שם יתן טיפים והמלצות.

  תודה לכל העונים

  Anonymous

  said

  תראי, תראי אני מנסה לא להיות פסימית לגמרי, אם לימודים זה הדבר היחיד הניצב לנגד עינייך, זה המקום ללמוד בו חשבונאות. אבל, אם את מחפשת שיתוף פעולה מהמרצים/ מתרגלים/ צוות כללי, זה לא המקום.

  לדוגמה – קשה להשיג מרצים עד בלתי אפשרי, קיצוץ באופן קבוע בשעות תרגול יקרות, (שנדרשות). אי אפשר להשיג מזכירות בטלפון, ועוד ועוד.

  מצד שני, מי שמתחיל לרוב, מתרגל 🙂

  מקווה שעזרתי.

  Anonymous

  said

  צודקת בכל מילה מבחינת האוניברסיטה, אין קשר בין החומר שלומדים בכיתה לבין המבחנים, לדוגמה מדברים שעות על חומר תיאורטי שבכלל לא שואלים עליו במבחן.

  מצד שני, הסטודנטים מאוד חזקים ואין בעיה למצוא עבודה אחר כך. גם האוניברסיטה עצמה נחמדה וכיף לגור בתל אביב. אני לא הייתי לומד במקום אחר.

  Anonymous

  said

  אין מישהו אחד שאני מכיר שאהב את לימודי חשבונאות באוניברסיטת תל אביב, כולם אומרים שהקורסים לא קשורים למבחן בפועל. אני עבדתי בקוסט ואף אחד ממי שעבד איתי לא הלך ללימודים, כולם השתמשו בחומר של מקומות אחרים. אבל מי שמגיעים משם הם סטודנטים טובים. חשבונאות זה מקצוע שצריך ללמד מסודר ומובנה למעבר מבחנים אחרת זה סרט להתחיל להשלים חומר. מציע לקחת בחשבון.

  Anonymous

  said

  שלום, אני שמעתי שלא נותנים באוניברסיטת תל אביב מועדי ב בחוג לחשבונאות, האם זה נכון ? האם לא חובה לתת מועדי ב לסטודנטים ?

  מישהו מכיר את הנושא ויודע לענות ?

  תודה

  Anonymous

  said

  אין צורך במועדי ב' – בת"א כולם עוברים במועד א'

  Anonymous

  said

  הייתה הפגנה לא מזמן של הסטודנטים על כך שלא נותנים להם מועדי ב, בחוג לחשבונאות בתל אביב. בגלל שסטודנטים שלא עברו או רצו לשפר ציון נדרשו להבחן רק חצי שנה מאוחר יותר.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close