לימודים בחו"ל

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודים בחו"ל

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  היי,

  האם במידה ואני לומד באנגליה ומתמחה שם ומקבל תואר של רואה חשבון באנגליה אני יכול להיות רואה חשבון גם בישראל ? האם נידרשים ממני מבחני התאמה ?

  תודה

  Anonymous

  said

  היי, הנה מידע מאתר המועצה:

  המועצה מעניקה פטור מבחינות בנושאים מסוימים לבוגרים באוניברסיטאות בחו"ל במקצוע החשבונאות במוכרים ע"י אוניברסיטאות בישראל לצורך קבלה ללימודי תואר שני בחשבונאות בארץ.

  בשום מקרה המועצה אינה פוטרת בעלי תואר אקדמאי מאוניברסיטה בחו"ל מבחינות בנושאים: משפט עסקי, דיני תאגידים ומסחר, דיני מסים א', דיני מיסים ב', חשבונאות פיננסית מתקדמת וביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות, והתמחות בהיקף של שנתיים בארץ.

  כלומר, אתה מחויב לעשות את כל המבחנים המצוינים בפסקה הקודמת והתמחות של שנתיים.

  Anonymous

  said

  יש לשים לב שאם למדת חשבונאות ואתה רואה חשבון במדינה אחרת יכול להיות שכלל אין לך צורך לעשות התאמה לראיית חשבון בישראל, יש הרבה משרדים שישמחו להעסיק אותך על בסיס זה שאתה יכול לעשות ביקורת על חברות בחו"ל, לדוגמה על חברות בנות של חברות ישראליות באנגליה וכו'.

  לפי
  המידע למעלה כלל לא משתלם לעשות השלמה לחשבונאות בישראל כי בעצם אתה צריך לעבור את כל לימודי חשבונאות מחדש.

  עידן

  Anonymous

  said

  מסכים, באמת לא משתלם ללמוד בחו"ל חשבונאות אם אתה רוצה להיות רואה חשבון בישראל.

  תודה על המידע

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close