לימודים ברופין או בעברית

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודים ברופין או בעברית

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום, אני מעוניין ללמוד חשבונאות, ואני מתלבט בין שני מוסדות: האוניברסיטה העברית ורופין.
  בעיקרון יש לי ציונים גבוהים אז אני לא צריך להשלים בגרות אלא פסיכומטרי בלבד.

  בעיקרון אני מעדיף לא להשקיע בפסיכומטרי, ואני הבנתי שרופין והאוניברסיטה העברית זה בעצם אותו דבר מבחינת חשבונאות, כלומר יש שם את אותם המרצים והרמה זהה. כמו כן מבחינת המשרדים אין הבדל אם הסטודנטים מגיעים מרופין או מהעברית וגם שכר הלימוד של שני המקומות זהה.

  האם זה נכון שאין הבדל מבחינת המשרדים הגדולים אם אני מגיע מרופין או מהאוניברסיטה העברית ?

  תודה על העזרה

  Anonymous

  said

  צבי,

  בעיקרון אתה צודק, המרצים ברופין ובעברית הם אותם המרצים, אין כל ספק שבחשבונאות זה לא ממש משנה איפה אתה לומד כל עוד מדובר במרצים אשר יודעים את להעביר את החומרטוב.

  לגבי מוסד הלימודים, אני מניח שפה הדעות חלוקות, אני אישית חושב שזה לא כל כך משנה, עובדה שיש משרדים שמשריינים מקומות לבוגרי רופין ולבוגרי האוניברסיטה העברית ותל אביב באותו אופן, אני מניח שיהיו אלו שיגידו לך שעדיף אוניברסיטה.

  אם אתה שואל אותי, אז אם רופין קרובה למקום מגוריך, אין טעם ללמוד בעברית, בשני המוסדות השכר לימוד זהה, ולכן מה שחשוב זה ללמוד חשבונאות במוסד טוב, ולהתקדם אחר כך במקצוע מבחינה פרקטית ובכוחות עצמך.

  בהצלחה בבחירה

  Anonymous

  said

  אני לא מסכימה עם הדעות שהובעו,

  קודם כל יש הבדל בין רופין לבין אוניברסיטה, למשל בתל אביב הרמה גבוה יותר. כמו כן, גם המשרדים מבדילים בין הבוגרים, לדוגמה בקוסט לוקחים מרופין רק מי שהיה מצטיין או עם ניסיון, וכנ"ל בקסלמן, לוקחים מרופין רק מי שמצטיין עם ממוצע מעל 90, השאר יכולים להמשיך ולחפש אבל הם לא יתקבלו למשרדים הגדולים. אם אתה מתקבל לאוניברסיטה העברית או לתל אביב עדיף לך ללמוד שם.

  Anonymous

  said

  זה לא נכון, במשרדים הגדולים משריינים מקום לסטודנטים מרופין, בין היתר בקסלמן ובקוסט. לא חייבים להיות מצטיינים, אני לא מצטיין והתקבלתי לאחד המשרדים הגדולים.

  יש למכללה הסכם עם המשרדים. הרמה במכללה מאוד גבוה, כולם עוברים בסוף את הבחינות לא משנה אם הם מהמכללה או מהאוניברסיטה.
  אני ממש ממליץ על רופין, צוות המרצים ברמה גבוה, בדיוק כמו אוניברסיטה, גם שכר הלימוד אוניברסיטאי.
  מומלץ.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close