לימודים של חשבונאות וכלכלה

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודים של חשבונאות וכלכלה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום, אני חושב להרשם לתואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, האם יש מישהו שלמד את התואר ויכול להמליץ עליו ? אני הבנתי שזה תואר יחסית קשה, האם יש בכלל טעם ללמוד כלכלה או שחשבונאות זה מספיק "פרקטי" ? האם לא עדיף ללמוד תואר כמו יחב"ל שהוא תואר מעניין מאוד ויחסית לא קשה ולהתמקד בחשבונאות ?

  תודה למשיבים

  Anonymous

  said

  אני למדתי חשבונאות ומחשבת ישראל, אני יכולה לומר לך בוודאות שחשבונאות זה מספיק פרקטי, אני לא מרגישה שום מחסור מול מי שלמד כלכלה, כל עוד את לא רוצה לעבוד במחלקה כלכלית ואז את צריכה כלכלה או במחלקת מיסוי ואז רצוי ללמוד משפטים אין שום בעיה עם חשבונאות ותואר נוסף שאינו מתחומי העסקים. אני עובדת במשרד בירושלים ומצליחה יותר מאשר אנשים שעובדים איתי ואשר למדו כלכלה. שיהיה לך בהצלחה ואני ממליצה להשקיע היטב בתואר בחשבונאות.

  Anonymous

  said

  אני ממליץ בחום על חשבונאות וכלכלה, בניגוד למשפטים שזה תואר שניתן להרחיב את הידיעות בו בהמשך כלכלה זה תואר קשה יותר מחשבונאות שלא ניתן ללמוד אותו במקביל לעבודה. כלכלה זה תואר שמשנה את אופן ההסתכלות על פעילות עסקית ופעילות חברתית בכלל ואת האופן בו אתה חושב. אני מאוד נהניתי מהתואר על אף שיהיה לי אישית קשה. צריך להשקיע לפני מבחן וזה לא כמו בחשבונאות שרק פותרים שאלות אלא ממש צריך לחשוב איך לפתור שאלה. לי זה גם עזר אחר כך בעבודה כל פעם שיש איזו עבודת יעוץ או משהו דומה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close