לימודי חשבונאות באוניברסיטת ת"א

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודי חשבונאות באוניברסיטת ת"א

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • iharari

  said

  שלום לכם,

  אני כרגע עושה מכינה באוניברסיטת ת"א כדי להתקבל אח"כ ללימודי חשבונאות באוניברסיטה.
  הייתי רוצה לשמוע ממכם (כי מהמידע שאני מקבל באוניברסיטה זה לא הכי ברור לי).. אילו שילובים אפשר לשלב את חשבונאות?

  האם אפשר לקחת את זה כמקצוע בודד הנלמד או שחייבים עוד משהו במקביל?

  תודה רבה!

  Anonymous

  said

  היי, יש כתבה באתר הזה על שילובים מומלצים עם תואר בחשבונאות.

  לא ניתן לקחת חשבונאות כחוג בודד, דרך אגב, לא ברורה לי הסיבה כי זה תואר והוא יותר קשה מכל יתר התארים במדעי החברה…

  בכל מקרה, הכי מומלץ זה כלכלה או משפטים אבל יש מי שיגידו לך שזה לא נכון ושעדיף לקחת עם חשבונאות תואר במדעי הרוח, כי ממילא חשבונאות זה מספיק פרקטי.

  האמת שאני עברתי שני חוגים ובסוף שילבתי חשבונאות עם תקשורת ואני לא בטוח שעשיתי החלטה גרועה, אני רוצה בעתיד לעבוד בתחום התקשורת ולימודי חשבונאות מאוד מסייעים לזה שאני אוכל להיות מנהל בתחום.
  לדעתי בכלל חשבונאות זה תואר טוב כי אתה יכול להכנס לחברות רבות ולארגונים רבים למחלקת הכספים ומשם להתקדם לכל מיני מחלקות אחרות ולתפקידים בכירים בתחום.

  שיהיה לך בהצלחה, חשבונאות זה תואר מתיש

  Anonymous

  said

  אתה יכול לשלב עם חשבונאות כל תואר, אבל כך בחשבון שתואר בחשבונאות הוא יחסית כבד לעומת שאר סוגי הלימודים, אם אתה לומד. לדעתי עדיך לקחת איתו תואר נוסף יחסית קל. לדוגמה מדע המדינה או יחב"ל שאלו תארים יותר הומניים, בחשבונאות אתה לומד גם ככה כלכלה ומנהל עסקים ולכן אין צורך בלימוד תארים אלו בנוסף מה גם שהם לא פרקטיים.

  Anonymous

  said

  התפרסמה באתר כתבה על לימודים באוניברסיטת תל אביב, הכותב צודק בדבר אחד, בתואר בחשבונאות צריך להשקיע כדי לעבור. חוץ מזה, אתה יכול לקחת איתו איזה תואר שאתה רוצה, רק תיקח בחשבון שאתה לא יכול לשכוח מה שלמדת בקורס של שנה א, כי אתה צריך את זה לשנה ב ו – ג אחר כך.

  אני אישית, חושב שהכי מתאים לחשבונאות זה כלכלה, דרך אגב, כלכלה זה תואר יותר קשה מחשבונאות אבל שיותר קל ללמוד אליו, כי יש מעט חומר בכל קורס.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close