לימודי חשבונאות

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודי חשבונאות

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  אני מתלבט אם להתחיל ללמוד חשבונאות באחת האוניברסיטאות אבל בגלל גילי המאוחר (26) אני קצת מתלבט לגבי זה יש לי שאלה לאלה שכבר עובדים האם מתמחה בגיל 29 נחשב למבוגר מדי?

  Anonymous

  said

  עידן שלום,

  מגבלת הגיל שלך היא ממש לא רצינית. כל ישראלי שעשה צבא קבע מתחיל ללמוד בגיל שלך, או שנה – שנתיים לפני. זה חסר משמעות ולא נחשב גדול. איתי במשרד, (אני עובד ב – BIG 4), יש אנשים שהחלו התמחות בגיל – 34 !!! וזה לא בהכרח מבוגר, אחד מהם היה טיס והשני היה בחובלים.

  ההתמחות זה לא החלק הכי חשוב במקצוע, זה בסך הכל שנתיים של שכר זעום 🙂 אבל זה לא משהו שצריך להרתיע אותך. אם בדקת מה זה חשבונאות ונראה לך שאתה מתאים לזה אתה יכול ללמוד בלב שקט.

  דרך אגב, אם יש לך כבר תואר אתה יכול לעשות תוכנית השלמה ללימודי חשבונאות באוניברסיטה או מכללה ויש שם המון אנשים בגילך שלמדו כלכלה או תואר אחר ומשלימים לחשבונאות.

  בהצלחה

  Anonymous

  said

  קודם כל תודה על התשובה המהירה. יש לי עוד שאלה קטנה בנושא הלימודים עצמם איך היית מסווג את לימודי חשבונאות כיותר ריאליים או הומנים, אני שואל כי אני דיי ריאלי ותכלס אני רוצה לדעת איזה תכונות לדעתך צריך כדי להיות חשבונאי טוב
  תודה בכל מקרה.

  Anonymous

  said

  לימודי חשבונאות למעשה משלבים גם את התחום הריאלי וגם את התחום ההומני. אני אסביר. לימודי חשבונאות מתחלקים לתחום של חשבונאות פיננסית ושל ביקורת. זה בגדול.

  החשבונאות הפיננסית היא ריאלית בבסיסה, לא מדובר במתמטיקה אלא בחשבון אבל בחשבון מורכב. ז"א אתה מסוגל להבין למה עשו מה שעשו אחרי שהסבירו לך אבל קשה לפתור לבד את השאלות. שאלה ממוצעת בחשבונאות היא באורך עמוד, המשמעות היא שצריך להבין היטב הבנת הנקרא וכן את ההיגיון העומד בבסיס כל שאלה בחשבונאות וזה לא תמיד ברור. כמו כן, עליך להבין את הכללים והחוקים העומדים בבסיס השאלות.

  אחד המקצועות המומלצים לשילוב עם לימודי חשבונאות זה כלכלה, כאשר שם כבר הפן המתמטי תופס חלק רב בהרבה ואם אתה ריאלי זה מקצוע מצוין לשילוב עם לימודי חשבונאות גם כמקצוע משלים וגם כמקצוע בפני עצמו.

  ביקורת, זה תחום יותר הומני והכולל תקנות שונות וחוקים שונים בפניהם ניצב רואה החשבון המבקר בעת ביצוע עבודת הביקורת. עליך לקרוא חומר רב ולדעת להתנסח ולהפיק ממנו את מה שאתה צריך לצורך פתרון השאלה.

  מי שיותר הומני, עדיף לו ללמוד משפטים עם חשבונאות.

  בכל מקרה, אני סבור שחשבונאות זה מקצוע שמתאים יותר לאנשים בעלי אופי ריאלי, אך הניחנים גם בסבלנות רבה מאוד…

  Anonymous

  said

  לחשבונאות חשוב בעיקר תחת. אתה צריך בניגוד לתארים אחרים לשבת המון שעות בבית וללמוד תקנים, שאלות ארוכות ומתישות. זה תואר שהוא בהגדרה ריאלי ולא הומני למרות שצריך גם לקרוא כי לומדים משפטים, מנהל עסקים ומדעי ההתנהגות. אני חושבת שתואר בחשבונאות זה התואר הכי טוב למי שרוצה ללמוד עסקים.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close