לימודי משפטים ומנהל עסקים

ראשי פורומים לימודי חשבונאות לימודי משפטים ומנהל עסקים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום, אני מתחיל את התוכנית של מנהל עסקים התמחות בחשבונאות ומשפטים לתואר ראשון ושני באוניברסיטה העברית, התוכנית שלי היא להתחיל לאחר מכן תואר בחשבונאות, אני מבין שמכיוון שאני לומד מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות יהיו לי פטורים רבים לתואר בחשבונאות. כמה פטורים יהיו לי ? כמה קשה יהיה לי להשלים את התואר בחשבונאות לאחר מכן וכמה זמן זה יקח בהתחשב בפטורים ?

  תודה על התשובות

  Anonymous

  said

  הי קובי,
  דבר ראשון אני לא מבין למה אתה מסתבך…? למה לא לקחת מלכתחילה חשבונאות – משפטים? זה הרי שילוב מאושר ואף מומלץ. ואם תרצה להמשיך לתואר שני במנהל עסקים תוכל לעשות זאת בהמשך. מה יתן לך תואר משולש משפטים – חשבונאות – ומנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות?? אני הייתי יורד ממנהל עסקים, לדעתי (וזה רק דעתי) תואר ראשון במנהל עסקים הוא חסר משמעות/רדוד/כמעט ללא ערך מוסף, במיוחד אם אתה רוצה ללמוד חשבונאות.

  לגבי פטורים זה נראה לי שונה מאד מאוניברסיטה לאוניברסיטה ולכן אולי כדי שתתיעץ עם המזכירות של ביה"ס למנהל עסקים – יש שם מזכירה נחמדה מאד בשם ענת שלדעתי תדע לעזור לך.

  בכל מקרה אני מקווה שיאשרו לך כמה שיותר פטורים – להתחיל תואר בחשבונאות אחרי 5 שנים של לימודים נשמע לי קשה נפשית. שיהיה בהצלחה אחי 🙂

  Anonymous

  said

  אין שום טעם בתוכנית שאתה מתכנן לעצמך מלבד זה שהיא גוזלת זמן מיותר, ראשית כל אין לך שום פטור, מנהל עסקים עם התמחות בחשובנאות לא קשור באמת לתואר בראיית חשבון, בעוד שבתואר בחשבונאות אתה לומד פיננסית וביקורת בעיקר במנהל עסקים אתה לומד כל מיני מבואות של חשבונאות למשל הכרת דוחות כספיים, ניתוח דוחות כספיים קורס על סוגיות בחשבונאות ועוד, אבל שום דבר לא ברמה של תואר בחשבונאות שהוא מאוד מסיבי.

  אם אתה חושב על חשבונאות תלמד כמו שהציעו פה משפטים וחשבונאות, זה יקצר לך את זמן הלימודים וגם תפיק יותר תועלת.

  Anonymous

  said

  כל הנושא של פטורים הוא המצאה, אין פטורים באוניברסיטה, נותנים פטורים רק על קורסי בחירה כמו למשל מדעי ההתנהגות, הקורסים האלו ממילא לא נחשבים במהלך התואר, עושים אותם סתם כי חשבונאות זה חלק מהמחלקה של מנהל עסקים או כלכלה במקומות אחרים.

  בסך הכל תואר בחשבונאות הוא מובנה, ולכן אתה מחויב לעשות את כל הקורסים, פיננסית וביקורת כל שנה, נכון שיש כפילות בין הקורסים ושניתן היה לצמצם את התואר בחשבונאות לשלוש שנים במקום לארבע, אבל זה כבר שיקולים שמעלינו…

  בכל מקרה, זו טעות לקחת הרחבה במנהל עסקים, פשוט לא נותן כלום.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close