מערכת שעות בתואר חשבונאות באונ' ת"א

ראשי פורומים לימודי חשבונאות מערכת שעות בתואר חשבונאות באונ' ת"א

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  אני מתחיל ללמוד השנה חשבונאות וכלכלה באונ' ת"א ורציתי לדעת בערך מכמה שעות וימים תהיה המערכת שלי מורכבת

  Anonymous

  said

  זה תלוי לגבי מה אתה לומד עם חשבונאות. בכל מקרה יהיה לך 4 ימי לימוד עמוסים. קח בחשבון שאם אתה לומד חשבונאות עם משפטים אין לך זמן לכלום, המערכת שלך מלאה 5 ימים בשבוע, אם אתה לומד כלכלה עם חשבונאות זה תלוי איך אתה בוחר את הקורסים אבל עדיין תהיה לך מערכת לימודים עמוסה מאוד. בעיקרון זה כל הימים בשבוע. אתה לא יכול לשחק עם חשבונאות כמעט, הבחירה היחידה שיש לך זה אם לבחור קורסים מסוימים בבוקר או בערב.

  Anonymous

  said

  כמו שכתבתי למעלה- אני אלמד את זה עם כלכלה. אז ממה שאני מבין מדבריך זה יהיה 5 ימים מלאים. מה זה אומר מלאים? נגיד 6 שעות ביום זה יום עמוס?

  Anonymous

  said

  הבעיה באוניברסיטה היא שהשיעורים מפוזרים על פני כל השבוע בשעות שונות ומשונות.
  אין מערכת קבועה וכל אחד בונה את המערכת בשביל עצמו כך שגם אם מבחינת שעות אין הרבה שעות, הלימודים מתפרשים על פני כל השבוע. אף אחד לא חושב לסדר את המערכת באופן נוח כמו שעושים במכללות.
  לא מטריד אותם שיש אנשים שצריכים גם לעבוד תוך כדי.

  Anonymous

  said

  שני, זו לא בעיה שמאפיינת את אוניברסיטת תל אביב בפרט, אמנם בתל אביב בגלל השיטה של המכרזים הבעייתיות מעט גדולה יותר, אבל באף אוניברסיטה לא מתחשבים בסטודנטים, פשוט קובעים את שעות הלימוד על ידי איזה עובד אוניברסיטה שזה התפקיד שלו ואין שום ראייה מעבר לכך.

  לכן, אין באוניברסיטאות מערכות שעות מובנות למשל לסטודנטים שעובדים. מובן שלימודי חשבונאות זה משמעותי מאוד כי אם הסטודנטים לחשבונאות יכולים לעבוד תוך כדי לימודים זה מוסיף מאוד לרזומה שלהם.

  חבל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close