תואר ראשון במשפטים לרואי חשבון

ראשי פורומים לימודי חשבונאות תואר ראשון במשפטים לרואי חשבון

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Anonymous

  said

  שלום לכולם, אני מעוניין ללמוד תואר ראשון במשפטים ואני יודע שבעבר הייתה תוכנית של לשכת רואי חשבון עם כמה מכללות, התוכנית אמורה להיות זולה באופן יחסי וגם מקלה מכיוון שכל הלומדים בה הם רואי חשבון. האם מישהו יודע פרטים לגבי הנושא ?

  אשמח לתשובות והפניות

  תודה,
  אביתר

  Anonymous

  said

  יש שתי תוכניות ללימודי משפטים לרואי חשבון אחת של אוניברסיטת חיפה ואחת של מכללת קרית אונו למי שגר במרכז. לדעתי המחיר שלהן הוא בערך 50,000 ש"ח לכל התואר והתואר נמשך 3 שנים או 3 וחצי שנים משהו כזה.

  Anonymous

  said

  אני בדקתי לפני 3 חודשים עם קרית אונו והם לא עושים את התואר הזה יותר לפי מה שהבנתי, אפשר ללמוד אצלם את התואר הרגיל במשפטים תוכנית לילה וזה עולה אותו דבר כמו תואר רגיל. מה שכן, אני קיבלתי במייל לפני כמה שבועות שיש איזו קבוצה שמתארגנת באוניברסיטת חיפה על התואר הזה אולי שם זה עדיין אקטואלי רק כמובן שזה לא רלוונטי לרואי חשבון שגרים במרכז.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

עקבו אחרינו ב: Facebook
 
Copyright © 2010 Stager
(סטאז'ר). כל הזכויות שמורות
 
StagerLogoFooter

אודות סטאז'ר

אתר סטאז'ר הוקם בשנת 2010 ושם לעצמו למטרה לשפר את הידע המצוי בפני סטודנטים לחשבונאות, מתמחים בראיית חשבון ורואי חשבון באמצעות הנחלת ידע שנצבר אצל מתמחים בתקופת ההתמחות בראיית חשבון ואצל רואי חשבון במשרד בו הם עובדים או עבדו בעבר. באופן זה אנו מקווים שמי שעתידים להתחיל את ההתמחות בראיית חשבון יוכלו לקבל החלטות נכונות יותר באשר למקום עבודתם העתידי, החלטות המבוססות על ידע ולא על מזל. קראו עוד
Close