תשובה:עבודה כעוזר חשב/חשב

ראשי פורומים פורום כללי עבודה כעוזר חשב/חשב תשובה:עבודה כעוזר חשב/חשב

מאת תגובות
Anonymous # Posted on יוני 25, 2013 at 6:47 am

@אורח wrote:

@סטודנטית1 wrote:

אז מה עושים?
אני מתחילה סטאז במשרד קטן כי לצערי לא מצאתי סטאז אחר.
מה לעשות אחרי סיום הסטאז?
יש תקווה למצא עבודה מתגמלת ומספקת, או שזה אבוד?

הקריאה פה בפורום תמיד מתסכלת אותי.

הדברים הנאמרים פה בפורומים משקפים את האמת לצערי, דרך אנשים שכבר נמצאים בשוק.
להבדיל מכל מיני אתרים ומכללות שמשקרות בשביל להמשיך לקיים את "הפרה החולבת" שלהם שנקראת מגמת חשבונאות.

לצערי אין לי יותר מידי מה להוסיף , ליוצאי משרד קטן אכן אין יותר מידי סיכוי בהמשך לעבוד כעוזרי חשב ובחברה גדולה בכלל, אם היה לך קשה למצוא התמחות חכי לסבב של מציאת העבודה .

ליוצאי משרדים קטנים האופציות הם בעיקר להמשיך לעבוד במשרדים קטנים בשכר רעב, לא מתגמל ולא מספק כמובן ( זה מה שקורה כשהבוס הישיר שלך הוא גם בעל משרד והוא במקרה רואה חשבון שרובם לצערנו תאבי בצע).

או לחילופין לצאת מהתחום, שכרגע זו אופציה לא רעה בכלל (בהתחשב בעובדה שהמזכירה שעובדת איתך כמו גם מנהלי החשבונות עושי ויעשו יותר ממך).

תודה על התגובה.
אתה ממליץ לצאת לתחום כבר עכשיו, או לפחות לסיים את ההסמכה (ואז זה יהיה עוד שנתיים וחצי מינימום)?
אני שואלת את השאלה משיקולי זמן. היום אני בת 25.5, אם אתחיל משהו אחר (שזאת גם שאלה מה. היום בישראל הכל מוצף), האם זה לא יהיה מאוחר מידי להכנס לשוק העבודה?

ואם אפשר שאלה אישית למי שכותב פה וכבר נמצא בשוק – התחום מעניין אותכם? הלכתם ללמוד אותו מתוך שיקולי עניין, או מתוך שיקולי ביטחון כלכלי (שכרגע גם הוא כבר כנראה לא רלוונטי)?

ועוד שאלה – תחום הביקורת וגם החשבות לא מעניינים אותי בכלל. חשבתי אולי ללכת לכיוון הבקורת החקירתית או הפנימית. האם קשה להגיע גם לתחומים האלה ליוצאי משרד קטן? האם המשכורות מתגמלות? ולמישהו שעובד בתחומים הנ"ל – זה מעניין?

תודה על התשובות!